Copter iPad 10.2 (gen 7/8/9) Skärmskydd Exoglass Flat on läpinäkyvä suojalasi iPad 10.2:lle (gen 7/8/9).
Tärkeää!
Tuote on Case friendly ja suunniteltu siten, ettei se ulotu aivan näyttöreunaan saakka.
Suojalasi on valmistettu optisesta lasista, joka on kemiallisesti karkaistu molekyylitasolla. Sisäpuolella on vahvistava PET-kalvo, jossa on itseliimautuva silikonikerros, joka pitää suojan paikallaan.
Pinnassa on rasvaa hylkivä käsittely, joka auttaa vähentämään sormenjälkiä. Kun suojalasi saa iskuja tai naarmuja, pienenee riski, että alla oleva näyttö vaurioituu.
Suojalasi voi saavuttaa 8–9H kovuuden. Jos suojalasi halkeaisi, palaset pysyvät PET-kerroksen takia paikallaan, mikä vähentää terävien lasinsirpaleiden riskiä.
Tämä suojalasi läpäisee valoa 99,7 %:n läpinäkyvyydellä ja on tarkoitettu tarjoamaan selkeän kuvan ja miellyttävän käyttötuntuman. Sileä pinta sopii sekä sormen että kynän käyttöön.
Asennus tehdään silikoniliiman avulla: puhdista näyttö huolellisesti, aseta suoja kohdalleen ja painele se kiinni pehmeällä liinalla keskeltä reunoja kohti. Ilmakuplat voivat hävitä itsestään 48 tunnin kuluessa.
Tuote on lisätty ostoskoriisi
Määrä: €0
Kassalle